• 0216 339 01 04

Hakkımızda

ANASAYFAHakkımızda

Sanat Atölyesi

“Siz de hayatınıza bir renk katmak istiyorsanız, bize katılın” sloganıyla başlayarak, Güzel Sanatlar üniversitesinin ilgili bölümlerinde aldığımız geleneksel ve çağdaş sanat eğitimi sonrasında akademik kariyer doğrultusunda Yüksek lisans ve Doktora eğitimlerimizin kazanımlarını Acıbadem’de yer alan atölyemizde, çocuk, yetişkin hobi ve yetenek sınavlarına hazırlık kurslarımızda paylaşmaya devam ediyoruz.

“Yeteneğim yok ben bir şey çizemem” diyenlere, “Resme ilgim var seviyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum”, “Şu sıralar ne yapacağımı bilmiyorum boşluktayım”, “Yeteneğim var ama bunu daha da geliştirmek için yardıma ihtiyacım var”, “Güzel sanatlara girmek istiyorum teknik bilgiye ihtiyacım var”, “Çocuğumun sosyal, konsantrasyon gücü ve özgüveni yüksek, çağdaş bir birey olmasını istiyorum” diyorsanız, tüm bunların hepsine karşılık bulabileceğiniz ortam ve olanak sunmaktayız.

- Handan Özsoy


- HANDAN ÖZSOY
2000 yılında Yeditepe Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Plastik Sanatlar (Resim,Heykel,Seramik) Bölümünde burslu eğitim görmeye hak kazandı. Prof. Özdemir Altan, Prof. Zahit Büyükişleyen ve Prof. Turan Aksoy atölyelerinde sanat eğitimi aldı. 2005 yılında bölüm ve fakülte 3. Lüğü derecesiyle mezun olduktan sonra kendi atölyesini açıp çalışmalarına bir süre orada devam etti. 2013 yılında aynı üniversitede Sosyal Bilimler Enstitüsü, Plastik Sanatlar Bölümü Yüksek Lisans eğitimi almaya başladı. Çeşitli karma sergilere katıldı ve iki kişisel sergi açtı. Halen kendi atölyesinde resim çalışmalarına devam etmekte ve dersler vermekte olup Yüksek Lisans Tezini yazmaktadır.

Sanat Atölyesi